Twitter video indir, genel olarak bakıldığında diğer sosyal medya platformlarına oranla daha az video içerik barındırmasına rağmen Twitter için kullanıcıların merak ettiği konular arasında yer almaktadır. Twitter, ağırlıklı olarak metin içeriklerine yer veren bir platform olmasına rağmen içerisinde diğer içeriklere nazaran daha az bulunan video içerikleri için de bir koruma yöntemi uygulamaktadır. Bu yöntem ile birlikte içerisinde barındırdığı video içeriklerinin indirilmesini engellemektedir.

Çok popüler bir platform olan Twitter, içerisinde barındırdığı videoların indirilmesini engellerken şüphesiz ki diğer platformlar gibi kullanım sürelerini artırma hedefi doğrultusunda hareket etmektedir. Bu doğrultuda gerçekleştirilen engellemelerden biri olması kullanıcılar tarafından olumsuz karşılanırken, platformun koymuş olduğu bu engeli aşmak için birçok yöntem araştırılmakta ve denenmektedir. Özellikle bilgisayar üzerinden kullanım gerçekleştiren kişiler için farklı video indirme programları bu engeli kaldırma konusunda kullanılabilecek bir yöntem olarak görülürken her zaman başarılı sonuçlar vermemektedir. Bu durum göz önüne alındığında kullanıcılar, hem bilgisayar kullanımlarında hem de mobil kullanımlarda Twitter video indir işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirebilecek yöntemlere yönelmektedir.

 

Twitter Video İndir

Sosyal medya platformları tarafından daha fazla kullanım süresine sahip olmak ve kullanıcılar arasındaki etkileşimi daha üst seviyelere taşıyabilmek adına tercih edilen bazı engelleme yöntemleri, yeni hizmetlerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Bakıldığında Twitter video indir işlemi için uygulanan engelleme yöntemi de çok başarılı şekilde hizmet veren videoindirdur.com  sitesinin doğmasına sebep olan temel unsurlardan olmuştur. Sitenin başarılı olarak nitelendirilmesi üreticileri tarafından değil de kullanıcıların yapmış oldukları geri dönüşler tarafından gerçekleştirildiği için güvenilirliğinin de son derece yüksek olmasını sağlamaktadır.

Sitenin sağlamış olduğu hizmetlerin çeşitliliği de tercih edilme sebepleri arasında sayılabilecek önemli konulardandır. Site yalnızca Twitter üzerinden gerçekleştirilecek olan indirme işlemleri için değil, diğer birçok platform üzerinden gerçekleştirilecek olan indirme işlemleri için de hizmet vermektedir. Bu sebeple sağlanan hizmetin çeşitliliği ve tümünün başarılı sonuç vermesi önemli bir kazanım olarak dikkat çekmektedir.

 

Twitter Videosu Nasıl İndirilir?

Sosyal medya platformlarına bakıldığında birçoğunun boş vakitlerde insanlara güzel zamanlar geçirmeyi öncelik haline getirdiği gözlemlenebilmektedir. Twitter da bir sosyal medya platformu olmasından dolayı insanlara güzel vakit geçirme hedefinde olan bir platformdur. Fakat Twitter’ın diğer platformlara nazaran biraz daha resmi ve bilgilendirici bir yönü de vardır. Dünyanın geneline bakıldığında tüm resmi kaynaklar kamuoyu bilgilendirmesini artık Twitter üzerinden gerçekleştirmektedir. Bu sebeple platformlar arasındaki önemi çok fazla artmaktadır. Bu kadar büyük öneme sahip olan bir platformun içerisinde bulunan içeriklerin indirilmesi, indirilen içeriklerin ise farklı platformlar aracılığıyla başka kullanıcılara gönderilmesi de son derece önemli olmaktadır. Bu doğrultuda bakıldığında Twitter video indir işlemi için izlenmesi gereken adımlar şu şekildedir:

 

Belirtilen adımların uygulanmasının ardından kullanmış olduğunuz cihaza video indirilecektir. Video indirme işlemi esnasında hata alan kullanıcıların bilmesi gereken önemli bir husus bulunmaktadır. İndirmek istediğiniz videonun herkese açık bir hesap tarafından paylaşılmış olması gerekmektedir. Gizli bir hesap tarafından paylaşılan ve takip ettiğiniz için sizin görüntüleyebildiğiniz bir videonun indirilebilmesi mümkün olmamaktadır. Bu sebeple öncelikli olarak herkese açık hesaplar tarafından paylaşılan videoları tercih etmenizi öneririz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

4anime 9gag Akillitv Bandcamp Bilibili Bitchute Blogger Blutv Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Febspot Flickr Gaana Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Mxtakatak Odnoklassniki Periscope Pinterest Puhutv Reddit Rumble Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit, MXTakatak