Instagram'dan Video Nasıl İndirilir?

Instagram websitesine gidin veya telefonunuzdan instagram uygulamasını açın
- İndirmek istediğiniz Resim veya Videoyu açın.
- Instagram Resim veya Video URL'sini kopyalayın
- Yukarıdaki forma yapıştırın ve enter tuşuna basın- Iphone ve Ipad kullanıcılarının instagram videolarını cihazlarına kaydetmek için Dropbox gibi bir uygulama kullanması gerekebilir.
- Instagram video indirici app veya instagram indirme programına ihtiyacınız yok, sadece indirin ve keyfini çıkarın!


İnstagram MP4

İnstagram videolarını MP4 formatında kolayca indirebilirsiniz. Videolar mp4 formatlı değilse, instagram'ı MP4'e dönüştürüyoruz ve indirme linklerini sağlıyoruz. Güçlü instagram'dan mp4 dönüştürücü instagram videolarını sadece birkaç saniye içinde mp4 formatına dönüştürür. İnstagram .mp4 videolarının kalitesi çok yüksektir, böylece kaliteden ödün vermeden bu videoları izleyebilirsiniz, ki bu da hizmetimizi en iyi çevrimiçi instagram dönüştürücü haline getirir.

Çevrimiçi En Hızlı İnstagram İndirme

İnstagram fotoğrafları, instagram videoları ve hikayeleri indirmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Bizim instagram video indiricimiz ile içeriğin büyük bir bölümünü instagramdan kolayca indirebilirsiniz. Tüm insta videolarını HD kalitesinde ve diğerleri arasında en yaygın olan MP4 formatında sunuyoruz. Fotoğraflar ayrıca mümkün olan en yüksek kalitededir ve genellikle JPG formatındadır. Ayrıca, içeriği indirmekte olduğunuz instagram hesabı hakkında temel bilgilere sahip olacaksınız. Ayrıca, herhangi bir instagram videosunun veya fotoğrafının boyutunu da sınırlamıyoruz, yani herhangi bir boyuttaki herhangi bir instagram içeriğini limitsiz indirebilirsiniz. Dahası, video indiricimiz instagram videolarını mp4'e dönüştürmek için instagram dönüştürücü olarak da kullanılabilir.

Instagram Video ve Fotoları Nereye Kaydedebiliriz?

Instagram videolarını ve fotoğraflarını PC, Mac ve de iphone, ipad vb. gibi IOS cihazlarına kaydedebilirsiniz. Ayrıca instagram videolarını android telefonunuza veya taşınabilir bir USB sabit diskine kaydetmek de mümkündür. Yalnızca "kaydet" i seçtikten sonra instagram içeriğini kaydederken doğru sürücüyü seçtiğinizden emin olun. Çoğu IOS cihazında, instagram videolarını çevrimiçi olarak kaydetmek için taşınabilir bir disk veya bir üçüncü parti ios uygulaması kullanmak daha iyidir. Instagram telif hakkı sahiplerinin haklarına saygı göstermek kullanıcının sorumluluğundadır.

Instagram Videolarını Bulma ve İndirme Yolları

Video indirmek istediğiniz instagram hesabını biliyorsanız, doğrudan o kullanıcının hesabına gidin ve instagram videosunu seçin. Ayrıca instagram videolarını ve fotoğraflarını yandaki gibi instagram hashtag'leri kullanarak da arayabilirsiniz: #superbowl#basketbol veya #araba. Ayrıca, google arama ile "instagram superbowl" gibi arama terimlerini kullanarak indirmek üzere instagram videoları bulmak mümkündür.

 

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

4anime 9gag Akillitv Bandcamp Bilibili Bitchute Blogger Blutv Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Febspot Flickr Gaana Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Mxtakatak Odnoklassniki Periscope Pinterest Puhutv Reddit Rumble Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit, MXTakatak