indirme link örnek : https://www.facebook.com/100044814542993/videos/4164970076925042 

bu sekılde olmalıdır dikkat edınız .

 

Ücretsiz online Facebook video downloader

Getfvid, Facebook'tan mp4 (video) veya mp3 (ses) dosyalarına videoları dönüştürmek ve ücretsiz indirmek için çevrimiçi olarak kullanılabilen en iyi araçlardan biridir ve bu hizmet bilgisayarlarda, tabletlerde ve mobil cihazlarda çalışır.

Yapmanız gereken tek şey URL'yi verilen metin kutusuna girmek ve videoyu mevcut biçimde indirmek için "İndir" etiketli düğmeyi kullanmak.

Web sitemizin kullanımı ücretsizdir ve herhangi bir yazılım veya kayıt gerektirmez.

Eğlenin ve web sitemizi kullanmanın tadını çıkarın.

Facebook downloader nasıl kullanılır?

  • FB Video URL'sini kopyala
  • URL'yi yukarıdaki bir alana yapıştırın
  • FB videosunu kaydetmek için "İndir" düğmesine tıklayın

     

Facebook'tan özel videoları nasıl indirebilirim?

Özel videoları Facebook'tan indirmek isterseniz, bunu getfvid.com/private-downloader gibi özel bir video indiricisiyle yapabilirsiniz. Genellikle sadece videonun kodunu görebilen kullanıcılar indirebilir. Bu aracı kullanmak videoyu yakalamanıza ve yine de gizli kalmasına izin verir. Elbette, indirdiğiniz videoların telif haklarına daima saygı duymalısınız.

Facebook videoları indirildikten sonra nerede kaydedilir?

Dosyaları indirirken, genellikle varsayılan olarak ayarladığınız klasöre kaydedilirler. Tarayıcınız normal olarak bu klasörü sizin için ayarlar. Tarayıcı ayarlarında, downloded facebook videolarınız için hedef klasörü manuel olarak değiştirebilir ve seçebilirsiniz.

Canlı Facebook videolarını indirebilir miyim?

Akış tamamlandıktan sonra, canlı FB videolarını Getfvid Facebook video Downloader chrome uzantısını kullanarak cihazınıza kolayca kaydedebilirsiniz.

videoindir indirilen videoları depolar mı veya videoların bir kopyasını saklar mı?

videoindir

, videoları saklamıyor. İndirilen videoların kopyalarını da saklamayız. Tüm videolar Facebook \ 'un sunucularında barındırılmaktadır. Ayrıca, kullanıcılarımızın indirme geçmişlerini takip etmeyiz, bu sayede

videoindir'i tamamen anonim hale getiriyoruz.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

4anime 9gag Akillitv Bandcamp Bilibili Bitchute Blogger Blutv Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Febspot Flickr Gaana Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Mxtakatak Odnoklassniki Periscope Pinterest Puhutv Reddit Rumble Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit, MXTakatak