Dailymotion video indir, internet üzerinde yapılan araştırmalar incelendiğinde sıklıkla gerçekleştirilen aramalardan biri olarak gözlemlenmektedir. Video izleme platformları arasında başarılı performans sergileyenlerden biri olan ve oldukça yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olan Dailymotion, içerisinde barındırdığı videolar ile birlikte kullanıcılardan beğeni toplamayı başarmaktadır.

İnternette gerçekleştirilen gezintiler esnasında ihtiyaç duyulan, boş vakitlerde eğlence kaynağı olarak tercih edilen video içerikleri, Dailymotion platformu ile birlikte kullanıcılarla buluşmaktadır. Platformda bulunan videoların kalitesi ve çeşitliliği kullanıcıları cezbederken, daha sonra da izleyebilmek için indirme ihtiyacını doğurmaktadır. Bakıldığında kullanıcıların platform içerisinde daha fazla vakit geçirmesi hedeflendiğinden dolayı platform tarafından herhangi bir indirme seçeneği sunulmamaktadır. Böyle durumlarda alternatif olarak kullanılabilecek yöntemler devreye girmektedir. Kullanım pratikliği açısından bakıldığında videonun bağlantı linkini kopyalama yoluyla gerçekleştirilen yöntemler daha fazla ön plana çıkmaktadır. Dailymotion video indir işlemi için bağlantı linkini kopyalama yoluyla gerçekleştirilen yöntemlere bakıldığında ise videoindirdur.com adresi ön plana çıkmaktadır.

 

Dailymotion Video İndir

Dünya genelinde büyük kitlelere hizmet veren video izleme platformlarına bakıldığında hepsinin daha fazla kullanıcı sayısına ulaşmayı hedeflediği ve politikalarını bu doğrultuda oluşturduğu görülebilmektedir. Video indirme işlemi konusunda oluşturulan engelleme politikası da bu doğrultuda tercih edilmiş bir politikadır.

İçerik üreten ve ürettiği içeriği sunan bu platformlar için içeriğin indirilmesini engelleme politikası her ne kadar başarılı olarak görülse de bu engellemeyi aşan önemli bir site bulunmaktadır. videoindirdur.com isimli site platformun politikası gereği oluşturmuş bu olduğu engellemeyi oldukça başarılı bir şekilde aşmayı başarmaktadır. Sağlamış olduğun hizmet çeşitliliği ve kullanım kolaylığı bakımından kullanıcıların gözdesi olmayı başarırken, platformların oluşturmuş olduğu engellemeleri aşması ile de büyük beğeni kazanmaktadır. Bu ve benzeri olumlu sebeplerden dolayı gün geçtikçe daha fazla kullanıcı tarafından tercih edilmeye başlayan site, sosyal medya platformlarında yer alan video içeriklerini indirme konusunda bir numaralı yöntem haline gelmektedir.

 

Dailymotion Videosu Nasıl İndirilir?

Dailymotion isimli video izleme platformunu kullanarak birçok alanda video izleyebilmek mümkündür. İçerisinde barındırdığı video çeşitliliği ile birlikte kullanıcıların her zaman gözdesi olmayı başaran platform, video indirme konusunda oluşturduğu engellemeler ile birlikte kullanıcılarından olumsuz not almaktadır. Böyle durumlarda ise adından sıklıkla söz ettiren, sağladığı hizmetle kullanıcılarının ihtiyaçlarına çözüm olan videoindirdur.com devreye girmektedir. Bu siteyi kullanarak Dailymotion video indir işlemini gerçekleştirmek isteyenlerin yapması gereken şunlardır:

Dailymotion mobil uygulamasını kullanarak Dailymotion video indir işlemini gerçekleştirmek isteyen kullanıcılar için videonun bağlantı linki şu şekilde kopyalanmaktadır:

Mobil uygulama ile gerçekleştirilen kullanımlarda videonun altında “İndir” isminde bir buton olduğu görüntülemektedir. Bu butonu kullanarak videonun cep telefonuna indirilmesi ve daha sonra başka bir kullanıcıya gönderilmesi mümkün değildir. Bu buton yalnızca daha sonra çevrimdışı olarak Dailymotion uygulaması kullanılarak gerçekleştirilecek izleme işlemlerinde kullanılabilmektedir. Bu sebeple yalnızca uygulama içerisinde indirme imkânı sağlayan bu yöntem yerine bağlantı linkini kopyalama yoluyla videoindirdur.com adresi üzerinden gerçekleştirilen yöntemin kullanılması tavsiye edilmektedir. Bu yöntem kullanılarak yapılan indirme işlemlerinde video direkt olarak sizin belirlemiş olduğunuz video kalitesiyle bilgisayarınıza veya mobil cihazınıza indirilmektedir.

Farklı Sitelerden Video İndirin

Bu site sayesinde desteklenen sitelerden videolar indirebilirsiniz. Desteklenen servisler:

Desteklenen Servisler

4anime 9gag Akillitv Bandcamp Bilibili Bitchute Blogger Blutv Break Buzzfeed Dailymotion Douyin Espn Facebook Febspot Flickr Gaana Imdb Imgur Instagram Izlesene Kwai Likee Linkedin Liveleak Mashable Mxtakatak Odnoklassniki Periscope Pinterest Puhutv Reddit Rumble Soundcloud Streamable Ted Tiktok Tumblr Twitch Twitter Vimeo Vk Youtube

Ses Dosyaları İndirin

Bu kaynaklardan ses dosyaları indirebilirsiniz YouTube, TED, Soundcloud, Bandcamp, Tiktok, Reddit, MXTakatak