loading...

gizli dosyalar: bi' ilhan irem vardı [%100 şokopop içerir] Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Jan 10, 2019

 • 140journos, şokopop ile pop kültür araştırmalarına başlıyor. ünlülerin "gizli dosyalar"ının izini süren yeni belgesel serisinin ilk bölümünde, ilhan irem ve yarattığı “evrensel sevgi planeti” felsefesine inananların oluşturduğu esrarengiz fan kulübü irembağı’nın mistik dünyasına doğru bir yolculuğa çıkıyoruz. 90’larda inzivaya çekildiğinde “bi' ilhan irem vardı n’oldu ona?” geyiklerinin konusu olan 70’lerin romantik prensi ilhan irem, bugün çoğunluk farkında olmasa da 150 bin üyesi olduğu iddia edilen neo-spiritüel bir inanç felsefesinin lideri. şokopop'tan “gizli dosyalar: bi' ilhan irem vardı“ 🎧 alex - black magic 🎧 dave aju - anyway 🎧 shpongle - flute fruit 🎧 morch kovalski - outrun 1986 🎧 paul engemann - push it to the limit 🎧 kangding ray - mojave 🎧 kerala dust - nyla 🎧 n’to - the sand dealer 🎼 belgesel serisinin tüm müzikleri için: https://sptfy.com/gizli-dosyalar =================================== yeni 140journos videolarını kaçırmamak için linke tıklayarak abone olabilirsiniz: https://www.youtube.com/subscription_... yeni şokopop videolarını kaçırmamak için linke tıklayarak abone olabilirsiniz: https://www.youtube.com/channel/UCuWU... ayrıca 140journos’u diğer mecralarda da takip etmek için: tüm haberler ve özel fotoğraf hikayeleri: https://140journos.com instagram: https://instagram.com/140journos twitter: https://twitter.com/140journos spotify: https://open.spotify.com/user/140journos facebook: https://facebook.com/140journos =================================== ◉ aktüel yayın: https://www.youtube.com/playlist?list... ◉ spot yayın: https://www.youtube.com/playlist?list... ◉ SO: https://www.youtube.com/playlist?list... =================================== 140journos, türkiye’yi anlamak için orijinal belgesel videolar, nitelikli araştırmalar ve görsel hikayeler üreten bir yeni medya yayıncısı. yeni gelişmeleri takip etmek için sosyal medya kanallarından abone olmayı unutmayın.
 • gizli dosyalar: bi' ilhan irem vardı [%100 şokopop içerir] tags

Yorumlar

 • taxgun
  taxgun 2 months ago

  Celal dayı da aman başım belaya girmesin diye hiç bişeyi doğru düzgün anlatmamış

 • mars the peace god
  mars the peace god 2 months ago

  Şokopop adına “Bacı Bağı”nı kuruyorum ... “Polemik ve Skandal ile kalın .”

 • Besteler ve Klipler
  Besteler ve Klipler 2 months ago

  Ulan dayım 60'ına geldi hala İlhan İrem dinler. Kıllandım şuan, bi sorguya çekeyim ben şunu. Tuhaf adamdır zaten. Arada Kuzey Hindistan taraflarına tatile gidiyor.

 • Inertia
  Inertia 2 months ago

  O değil de kel adam durmadan yalan söyledi, anlattıklarından çok daha fazla şey biliyor

 • Erhan Ulusan
  Erhan Ulusan 2 months ago

  Nasıl bir arşiv taramasıdır bu. Sokopop hakikaten çok kaliteli işlere imza atıyor. Helal olsun👍 Daha çok içerik bekliyoruz...

 • kırk iki
  kırk iki 2 months ago (edited)

  yannız 140journos un kitlesine şaşkınım gelen yorumlardan ulan anasını satayım 70 lerde ortaya çıkan bir popçunun aslında nasıl saykodeliklliğin kitabını yazdığını anlatan şu video da en çok tutuan yorum penis haritası videosunda konuşan kişi o mu bu mu ?

 • Tayfun Terzi
  Tayfun Terzi 2 months ago

  Bayram değil seyran değil güncel değil gündem değil siz bu İlhan ı neden öptünüz şimdi.Var bunun altında bir çapanoğlu

 • zangocyan
  zangocyan 2 months ago

  vidyonun adı "lsd nelere kadir" de olabilirmiş bence.

 • Merziah Kardashian
  Merziah Kardashian 2 months ago

  Celal'in bildiği daha fazla şey var ama saklıyor...

 • HADi BAKALIM
  HADi BAKALIM 2 months ago

  sikkofield, cemre demirel nerdesin? illuminati malzemesi var geeel

 • Uzay Sarı
  Uzay Sarı 2 months ago

  Celal Kodamanoğlu'na "konuşamıyorum" şarkısını dinletseydiniz keşke.

 • Eray Yılmaz
  Eray Yılmaz 2 months ago

  Tersten şarkılar bir bana mı çok ürkünç geliyor. Gecenin 12'sinde korktum vallahi.

 • Fırat Yeşilçay
  Fırat Yeşilçay 2 months ago

  Celal Kodomanoğlu'nun "el ele tutuştuyorlardı" diye anlattığı toplantı, 2006 yılının Ocak ayında benim öncülüğünü ve davulculuğunu yaptığım tribüt grubunun konser organizasyonuydu. Mekân şimdi kebapçı olan Taksim'deki Tierra Bar'dı. Kalabalık bir organizasyondu ve aramıza yeni katılan çok sayıda genç arkadaş vardı. Bu nedenle Celal Kodomanoğlu'nu hem onore etmek, hem de genç arkadaşlara bu kulübün bir geçmişi olduğunu anlatmak için davet ettik. El ele tutuşulan ân ise şudur; İlhan İrem çok samimi bir duyguyla organizasyona özel bir yazılı mesaj iletti ve bu mesaj konser başlangıcı için bir videoya dönüştürüldü. İşte bu mesajın yayınlanması esnasında insanlar el ele tutuştular. İlhan İrem hayranlığı Kenan Doğulu hayranlığına benzemez. Popüler kültürün çok uzağındadır. İçinde duygu barındırır. İhtiva ettiği duygu ise göründüğü gibi ve samimidir. İçinde gizli semboller barındırmaz. İlhan İrem'in şarkı ve kliplerinde yer alan ezoterik kavramlar anlatım tarzı ve gereğidir. İlhan İrem basit söz ve simgelerle sanatını geçiştirmez. 1999'dan beri İrembağı içindeyim. Şu videoda anlatılan gizemi henüz görmüş değilim.

 • Fatih Demir
  Fatih Demir 2 months ago

  Yalnız celal ne tıynetsiz ne korkak adammış. Hiçbirşeyden haberi yokmuş gibi davranması, başıma birşey gelirse tedirginliği felan. Fena mide bulandırıcı.

 • MdEva 1
  MdEva 1 2 months ago

  O değil de şokopop ne arşiv var sende arkadaş

 • YumurtalıSucuq
  YumurtalıSucuq 2 months ago

  29:03

 • ALAYCI KUŞ
  ALAYCI KUŞ 2 months ago (edited)

  Ne sayko bir video doksanlardaki Sadettin Teksoy programlari gibiydi

 • Hilal Birinci
  Hilal Birinci 2 months ago

  140journos ve Şokopop birlikteliğinin ilk videosu fazlasıyla mistik, felsefik ve güzel olmuş. Bu birliktelik çok iyi oldu özellikle gece gece izlediğimiz bu videoda bunu görüyoruz!

 • Cansın DURAK
  Cansın DURAK 2 months ago

  ben bu kadar iyi kurgulanmış hazırlanıp emek verilmiş başka bir videoya denk gelmedim bu platformda; gerçekten emeğinize sağlık müthiş içerik !

 • Sapan Öz
  Sapan Öz 2 months ago (edited)

  Ulan adam iyiki sanata yönelmiş düşünsenize seri bir katil olduğunu. Adam kafasında kim bilir neler düşünüyor