loading...

Ahmet Kural'dan İlk Açıklama: "Haksız Olmak, Haksızlığa Uğramaktan Daha Acıdır" Video - Mp3 indir

Arkadaşlarla paylaş
Eklemek
 • Published on Nov 5, 2018

 • Oyuncu Ahmet Kural, Sıla Gençoğlu'na şiddet uyguladığı iddiasıyla savcıya avukatıyla birlikte ifade verdi. Gazetecilere açıklamalarda bulunan Kural, "Asılsız iftira, yargısız infaz yapanlara şunu söylüyorum. Haksız olmak, haksızlığa uğramaktan daha acıdır" dedi. Ahmet Kural adliyeden ayrılırken bir grup kadın tarafından yuhalandı TGRT HABER YOUTUBE KANALINA ABONE OLMAK İÇİN http://bit.ly/TgrtHaberAbone #haber #gündem #sondakika #tgrthaber #news #ahmetkural #istanbul #adliye #açıklama ==================================== TGRT HABER TV HAKKINDA: ● Türkiye'nin, haber kanalı olarak, gündem, siyaset, ekonomi, spor, sağlık, kültür, sanat kısacası haber ve habere dair ne varsa son dakika haberleri canlı yayın ile izleyicilere aktarıyoruz. Bilginin, tecrübenin, hızın ayrıcalığıyla haber dünyasındaki yerimizi; haftanın 7 günü 24 saat canlı yayınlarla daha da güçlendiriyoruz. ● Türkiye'deki ve dünyadaki her gelişmede anında ama doğru bilgiyi izleyiciye aktarıyoruz. ● Yıllardır ilgiyle takip edilen 24 saat izlenilebilir bir haber kanalı haline geldik. ● Haber vermeyi ve insanları bilgilendirmeyi görev edindik. Bilgilendirmenin ötesinde asla yönlendirmeye gitmedik. ● Bizim için asıl önemli olan yapıcı, değerlere saygılı, din, dil, ırk ayrımı gözetmeden objektif ve yorumsuz haber vermektir.Yorumları uzmanlarından seyirciye aktarabilmektir. Tarafsız ve ilkeli habercilik, en önemlisi doğru haberdir. ● Sağlık, ekonomi, piyasa, kültür, sanat, politika, turizm, tarih ve spor gibi pek çok alanda insanı ve yaşadıklarını, haberin tek odağı haline getirdik. Her yeni güne başlayan insanımız, hava ve yol durumunu, para piyasalarını, gazete başlıklarını ve dış basını öğrenmiş olarak evden ayrılmalarını sağladık. ● Seyircinin de rahatsız olduğu bir magazin anlayışından uzak durduk. ● İlkeli programları ile yayınımızı zenginleştirdik. ● Uyduda, kabloda, Digitürk'te, D-Smart'ta izleyicimize kolayca ulaşabiliyoruz.. ● Dünyanın her yerinde izleniyoruz. ● Türkiye'nin kanalıyız... TGRT HABER TV ULAŞMAK İÇİN http://www.tgrthaber.com.tr https://www.facebook.com/tgrthabertv https://twitter.com/tgrthabertv https://plus.google.com/+tgrthaber/posts İLETİŞİM BİLGİLERİ Telefon: 0212 454 70 70 Faks : 0212 454 56 56 izleyicitemsilcisi@tgrthaber.com.tr TGRT HABER TV FREKANS BİLGİLERİ http://www.tgrthaber.com.tr/frekans
 • Ahmet Kural'dan İlk Açıklama: "Haksız Olmak, Haksızlığa Uğramaktan Daha Acıdır" tags

Yorumlar

 • Bu sözün orjinalı “Haksızlık yapmak, haksızlığa uğramaktan daha acıdır” Sokrates ölüme giderken eşiyle yaptığı son diyaloga aittir. 001f9d0 atinalı yargıçlara ithafen söylemiştir.

 • Adam yaşladı be bu olaydan sonra

 • yuhalayanların %80'i karısını dövüyor, eminim.

 • Ahmet Kural nasıl çökmüş yaaa001f614Umarım Ahmet suçsuzdur!

 • Ahmet Kural'da gerçekten pişman bir ifade varken;

 • ya her şeyi geçtim, bu adamın yüzüne falan nolmuş lan? ilk gördüğümde ahmet kuralı, ahmet kuralın avukatı falan sandım lan. kırış kırış olmuş, kemikleşmiş. noldu lan bu adama?

 • Daha birşey belli değilken herkes Ahmet Kural'ı bitirmeye çalışıyor 15 tammuza oyun diyen o gece hayatını kaybeden insanlarla alay eden Sılayı savunur olmuş , siz hayırdır ?

 • Acaba sadece ben mi iki tarafa da güvenmiyorum diye merak ediyorum . Bu mesajı şuanda okuyan kişiye sesleniyorum olay anında sen yanlarında mıydın

 • Nedendir bilmiyorum ama Ahmet kuralın masum olduğunu düşünüyorum.Bu adamın üstüne oynuyorlar.

 • Ben Ahmete inaniyorum

 • Yahu ara sıra diyorum ki acaba bunları erdoğan bu kadar sikmekle iyimi ediyor diye.Herkes her taraf her meslek her kişi 2 yüzlü.

 • Iyi niyetliligin sonu ahmet kural oyuna gelmiş adamı cekemeyenler bitirmeye calisiyolar

 • Sana inanmak istiyorum Ahmet bir insan bir insanı 45 dakika dovemez silada ufak tefek bir kadın değil ki karşılık vermemesi imkansız geliyor bana inşallah Ahmet yapmamıştır

 • Ya herkes yanlış biliyorsa Ahmet kural haklıysa adamın günahını almaktan adamda günah kalmaz...

 • adam ne yaşlanmış cildi kırışmaya başlamıs kardeş payında çok karizmaydı

 • Neden bilmiyorum ama banada ahmet kural suçsuz gibi geliyor, içimde bir his iftira diyor

 • Adam haklı karseşim yalan söylüyor sıla yediremediği için böyle yaptı

 • bu adam böyle bile komik ya o sıla bu adamı çıldırttıysa bişey diyemiyorum artık

 • İftira olduğu o kadar belli ki bu kadar uzatmalarına gerek yoktu

 • Sırf kadın diye bilip bilmeden Sıla'nın arkasında duran ünlüler var bu o kadar saçma ki! Sırf kadın diye haklı mı değil mi bilmediğim birinin yanında duramam kimse kusura bakmasın. Sırf kadın diye, sırf destek olduğunu göstermek için haklı mı haksız mı olduğunu bilmeden arkasında durup Ahmet Kural'a iğrenç sözler söylediler. Ahmet Kural haklı çıkarsa acaba ne diyecekler? Bilip bilmeden yorum yapmak ülkem insanının doğasında var. Allah-u Teala ayette "sana gelen haberi araştır" buyuruyor. Araştırmadan etmeden, doğru mu değil mi bilmeden infaz ediyorsunuz yazık... Onca şeye susuyorsunuz ülkede o kadar şey oluyor susuyorsunuz, ayağa kalktığınız olayda bari doğruluğu kesin olsaydı. Ben şahsen Sıla'ya inanmıyorum. O kadın ayrılıktan sonra kendini değiştirmiş psikolojisi bozulmuş bir kadın. Bunu intikam için bile yapıyor olabilir. Doktora darp raporu için para vermiş olabilir. O şahitleri parayla tutmuş olabilir. Kim normal kaldı bu devirde ki o kalsın? Şahsen Ahmet Kural'a iftira atıldığını düşünüyorum. Eğer bu olay doğruysa ve Ahmet Kural gerçekten böyle bir şey yaptıysa. Cezasını çekmesini isterim ama eğer bu Sıla'nın bir oyunuysa o zaman Sıla'nın devleti kandırmak ve sahte delil yaratmak suçundan da yargılanmasını istiyorum. Tabii eğer doğruysa diyorum.. Bir çok insan bu yorumu okuduktan sonra "saçmalama, o kadar da değil" diyecek biliyorum. Her gün saçma dediğimiz olaylara bir yenisi ekleniyor. Kadın gücü hafife alınıyor, kadınlar sinirlendiğinde ve üzüldüğünde her şeyi yapabilecek insanlar, bu nedenle öyle çokta imkansız gözüyle bakmayın teorime.